Bezglutenowe grillowanie z produktami z linii Natura marki Nove

Za oknami bystre promienie wiosennego słońca, coraz wyższe temperatury i piękna zieleń wokół. Wszystko to zachęca do spędzania czasu, a nawet przyrządzania i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Zapachy grillowanego mięsa nikogo więc nie dziwią. A co z osobami na diecie lub z nietolerancją pokarmową? Z kiełbasami z linii Natura marki Nove przygotowanie zdrowych i bezpiecznych dań z grilla, wolnych od substancji konserwujących i glutenu nie będzie stanowiło już dłużej problemu.

Grillowanie bez glutenu

Grillowanie nieodparcie kojarzy się z aromatycznymi i soczystymi kiełbaskami, na które jednak do niedawna ze względów zdrowotnych lub zasad stosowanej diety nie wszyscy mogli sobie pozwolić.  Nową jakość grillowanych potraw osiągniemy wykorzystując do ich przyrządzenia produkty z linii Natura marki Nove oznaczone symbolem przekreślonego kłosa. W linii Natura odnajdziemy Kiełbasę długą oraz Kiełbasę krótką, wyprodukowane według tradycyjnej receptury z najlepszych gatunkowo mięs. Za ich wyjątkowy aromat, soczystość oraz delikatny smak odpowiadają jedynie naturalne składniki użyte do przyprawiania, jak susze warzywne i owocowe oraz specjalnie wyselekcjonowane kultury bakterii.  W składzie kiełbas nie znajdziemy nawet najmniejszych śladów glutaminianu sodu, fosforanów, konserwantów, sztucznych przeciwutleniaczy czy substancji z symbolem „E”. To, co wyróżnia kiełbasy z linii Natura marki Nove na tle innych produktów tego typu, to całkowity brak glutenu. Dzięki temu mogą być bezpiecznie spożywane przez osoby chore na celiakię oraz te stosujące restrykcyjną dietę bezglutenową. Wszystko to sprawia, że możemy śmiało delektować się smakiem grillowanych kiełbasek bez obaw o naruszenie zasad zdrowej diety. Dodając do nich świeże warzywa, chleb kukurydziany czy placki z amarantusa otrzymamy zdrowy i bezglutenowy posiłek, który z pewnością uprzyjemni wszystkim wspólne biesiadowanie.

Sezon grillowy przed nami, a więc i kwestia wyboru produktów „na ruszt”. Z kiełbasami z linii Natura marki Nove zyskamy nowe źródło kulinarnych inspiracji o niepowtarzalnym smaku i aromacie, dla osób o różnych preferencjach żywieniowych.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →

Dodaj komentarz