Rewitalizacja warg sromowych – skorzystaj z mezoterapii okolic intymnych

Proces starzenia dotyka każdej sfery ciała – również okolic intymnych, z czym wiele kobiet nie chce się pogodzić. Na szczęście, współczesna medycyna estetyczna (a dokładniej ginekologia estetyczna) dba o urodę intymną przedstawicielek płci pięknej, umożliwiając pacjentkom skorzystanie ze skutecznych zabiegów nawilżających i poprawiających napięcie warg sromowych.

Zdaniem specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, spektakularne efekty daje mezoterapia okolic intymnych kwasem hialuronowym. Dlaczego warto poddać się tej nowoczesnej i bezpiecznej terapii z użyciem preparatu Neauvia?

Mezoterapia warg sromowych Neauvia – zachwyć partnera podczas zbliżeń!

Kwas hialuronowy słynie ze swoich właściwości nawilżających i odmładzających i nie od dziś ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Ostrzykiwanie okolic intymnych wypełniaczem Neauvia Organic Intense Rose, który zawiera najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego, nie tylko daje pozytywne efekty wizualne, ale też wpływa korzystnie na życie seksualne pacjentki – pochwa jest bardziej elastyczna i odporna na otarcia, co przekłada się na większą satysfakcję ze zbliżeń z partnerem. 

Zabieg jest dedykowany nie tylko dla kobiet, które chcą odmłodzić okolice intymne, ale również dla tych, które cierpią z powodu przewlekłej suchości pochwy, uporczywego świądu, asymetrii okolic intymnych, zmian zanikowych i chcą przywrócić wargom sromowych utraconą objętość. Rewitalizacji warg sromowych kwasem hialuronowym mogą poddać się zarówno młode kobiety, które niedawno urodziły dziecko, jak i dojrzałe pacjentki po menopauzie.

Jak wygląda zabiegi rewitalizacji warg sromowych kwasem hialuronowym?

Mezoterapia warg sromowych jest niemal bezbolesną (dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia) i bardzo krótką procedurą (standardowy zabieg trwa około 30 minut), która polega na iniekcji wypełniacza Neauvia Organic Intense Rose, przywracając okolicom intymnym odpowiedni poziom nawilżenia, napięcia oraz jędrności. Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki z użyciem kwasu hialuronowego, jest znacznie mniej skomplikowana, niż klasyczny zabieg chirurgiczny, rezultaty są widoczne od razu po podaniu preparatu. Zabieg z użyciem Neauvia Intense Rose nie wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji, daje długotrwałe, natychmiastowe efekty (utrzymują się około 12 miesięcy) i poprawia doznanie seksualne. Nie ma konieczności zachowania wstrzemięźliwości między partnerami, tak naprawdę można powrócić do współżycia następnego dnia po zabiegu. Co istotne, skuteczność mezoterapii została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Jakie są podstawowe przeciwwskazania do mezoterapii okolic intymnych?

Oczywiście, nie każda pacjentka może odmłodzić okolice intymne za pomocą dobroczynnego kwasu hialuronowego. Na szczęście przeciwwskazań do zastosowania wypełniacza jest tylko kilka. Z mezoterapii opartej na tym naturalnym preparacie, wykluczone są kobiety, które są w ciąży, mają aktywne infekcje intymne lub uszkodzenia naskórka w obszarze zabiegowym. W kuracji nie mogą wziąć udziału także pacjentki z chorobami nowotworowymi.

Zależy Ci na szybkim, intensywnym i skutecznym zrewitalizowaniu okolic intymnych i poprawie wyglądu narządów płciowych bez bólu i ingerencji chirurgicznej? Kuracja kwasem hialuronowym pozwoli Ci osiągnąć wszystkie te cele, bez cierpienia i wyrzeczeń.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →

Dodaj komentarz