Centrum Stomatologiczne Legnica

Misją Centrum Stomatologicznego Legnica jest połączenie profesjonalizmu i doświadczenia lekarzy stomatologów i asystentek, wykorzystywanie nowoczesnych technik leczenia z użyciem sprzętu wysokiej klasy oraz dbałości o komfort i zdrowe zęby pacjentów. Na pierwszym miejscu jest troska o pacjenta oraz kompleksowa, rzetelna i fachowa opieka dentystyczna. Zatrudnieni tutaj stomatolodzy dbają o to, aby osoby opuszczające Centrum wychodziły z niego z uśmiechem i chętnie powracali ponownie bez strachu i lęku przed kolejną wizytą.

W Centrum Stomatologicznym Legnica stawia się na odpowiednie kompetencje lekarzy stomatologów, ich pasję do wykonywania zawodu oraz odpowiednie podejście do pacjentów. Tutaj pacjenta traktuje się jako partnera, jako osobę, która ufa lekarzowi i pragnie jego pomocy.

Praca zatrudnionych w tej placówce stomatologów polega nie tylko na leczeniu zębów, ale również na zarażaniu pacjentów dobrymi nawykami mającymi na celu jeszcze większą dbałość o higienę jamy ustnej. Świadczenie wysokiej jakości usług jest możliwe wyłącznie dzięki wykorzystywaniu najwyższej klasy materiałów stomatologicznych, pracy na profesjonalnych, nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach oraz dbaniu o przyjemną atmosferę podczas wizyt.

W Centrum Stomatologicznym Legnica zatrudniona jest wykwalifikowana kadra dentystów oraz asystentek, która z pasją oddaje się wykonywanemu zawodowi. Dla pracujących tutaj osób kontakt z pacjentem oraz możliwość rozwiązania jego stomatologicznych problemów stanowi sposób na życie, a nie tylko na zarabianie pieniędzy. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →

Dodaj komentarz