Skorzystaj z usług dobrego psychoterapeuty

 

W Polsce usługi psychologiczne są coraz bardziej popularne. Depresja, choroby cywilizacyjne oraz złe samopoczucie – to czynniki, które wpływają na decyzję o skorzystaniu z usług psychoterapeuty. Tak naprawdę o dobrym specjaliście decyduje kilka czynników. Czy na pewno wiemy jak je zweryfikować?

Dobry psycholog to taki, który wie, kiedy zakończyć leczenie. Coraz częściej celowo są przedłużane sesje psychologiczne, mimo iż pacjent czuje się lepiej, aby narazić nas na koszty. Nie bójmy się sprawdzić opinii w sieci o danym psychologu – wiele osób przestrzega przed nieuczciwymi lekarzami.

Kraków jest jednym z najlepszych miast, jeśli myślimy o wyborze dobrego specjalisty. Uniwersytet Jagielloński kształci najlepsze osoby w tym fachu, a liczne praktyki oraz staże umożliwiają zdobycie doświadczenia.
Ważnym czynnikiem jest również cena. Nie powinna przekraczać za jedno spotkanie więcej, niż sto złotych. Jeśli cena jest podejrzanie niska, również nie powinniśmy korzystać z takich usług. Zazwyczaj są to osoby, które nie mają zbyt dobrych opinii i próbują w ten sposób przyciągnąć naiwne osoby.
Psychoterapia to intensywne leczenie, niewiele osób jest świadomych jak wiele uwagi oraz wiedzy wymaga od lekarza prowadzącego. Z tego względu wybierajmy sprawdzone osoby, które posiadają certyfikaty, które mogą być wyznacznikiem wiedzy.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →

Dodaj komentarz