ID 2AY7NGN Materac salsa – komfort i zdrowie

Wszyscy dobrze wiemy, jak duży wpływ ma sen na zdrowie naszego ciała i umysłu. Zdrowy sen w głównej mierze zależy od wygodnego łóżka i odpowiednio dobranego materaca. Nie każdy produkt zapewnia nam prawidłowe ułożenie kręgosłupa, a co za tym idzie wygodę snu. Wybierając materac, powinniśmy stawiać na najwyższą jakość. Takie materace oferuje właśnie SalonSnu.pl.

Idealny materac powinien przede wszystkim dostosować się do naszego ciała. Materac Salsa został wypełniony dwoma różnymi piankami. Baza zbudowana jest z wysokoelastycznej, profilowanej pianki Flexifoam. Przede wszystkim zapewnia ona optymalną elastyczność oraz sprężystość. Wpływa na równomierne rozłożenie różnych punktów ciała, dzięki zróżnicowanym strefom twardości. Jest idealnym podparciem dla głowy, ramion, pasa, bioder i nóg, a także dobrze podpiera kręgosłup. Materac posiada również właściwość, często nazywaną sprężystością punktową, która sprawia, że materac ugina się tylko pod wybranymi punktami ciała, które bezpośrednio przylegają do materaca, a nie na całej powierzchni. Dzięki temu mamy gwarancję zdrowego i komfortowego snu, nawet w przypadku urazów czy wad kręgosłupa. Dodatkowo otwarto-komórkowa struktura pianki Flexifoam zapewnia wentylację i przewiewność, dzięki czemu materac nie tylko zachowa na dłużej swoje właściwości, ale również zadba o higienę naszego snu.

Dodatkową zaletą materaca Salsa jest użycie termoplastycznej pianki Visco. Jest ona termowrażliwa. Co to dla nas oznacza? W zależności od naszego ułożenia do snu, pianka reaguje na temperaturę naszego ciała. Pod wpływem ciepła powierzchnia materaca mięknie, dostosowując się idealnie do naszego ciała. Ta właściwość zapewni nam niezwykle wygodny i spokojny sen, niezależnie od pozycji.

Kolejną ważną kwestią przy wyborze materaca, szczególnie dla alergików, są jego właściwości antyalergiczne. Materace Salsa Hilding można zakupić z dwoma rodzajami pokrowców. Pokrowiec Velvet został wyposażony w innowacyjną technologię Purotex, która wykorzystuje naturalne probiotyki, zawarte w mikrokapsułkach. Są one stopniowo uwalniane, zwalczając alergeny. Z kolei pokrowiec Tencel, wykonany z włókien wiskozowych, reguluje poziom wilgotności materaca, zapobiegając powstawaniu bakterii. Oba pokrowce można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →

Dodaj komentarz