Alkopatrol: miejsce, gdzie kupisz porządny alkomat i przeprowadzisz jego kalibrację

Posiadanie alkomatu na prywatny użytek to pomysł dobry, a nawet wyśmienity. W gruncie rzeczy to samo mogą powiedzieć przedsiębiorcy, którzy chcą mieć pod kontrolą większą liczbę pracowników. W związku z tym wizyta w sklepie Alkopatrol jest sprawą wręcz obowiązkową. Sprawdźmy więc, co dokładnie można tam dostać…

Alkomaty na miarę XXI wieku

Produkty dostępne w sklepie alkopatrol to przede wszystkim urządzenia z sensorem elektrochemicznym. Są znacznie lepsze niż sprzęt oparty o technologię półprzewodnikową. Po pierwsze gwarantują wyższą jakość pomiarów, co bezpośrednio wpływa na wiarogodność odczytu. Po drugie z alkomatem elektrochemicznym wiąże się konkretna trwałość sensora. Może „udźwignąć” większą liczbę pomiarów, a i całościowa długość jego użyteczności wynosi nawet kilka lat. Alkomaty półprzewodnikowe zaś, choć są tańsze, wymagają znacznie częstszej kalibracji i szybciej trzeba będzie je zutylizować.

Bez względu jednak na to każde urządzenie kupione w sklepie Alkopatrol będzie wyposażone w stosowne gratisy. Dotyczy to zarówno liczby ustników, jak i okresu darmowej kalibracji. Zwłaszcza druga opcja jest atrakcyjna. W jednym przypadku wynosi 12 miesięcy, w innym aż 24. Oznacza to, że przez pełne 2 lata każdy posiadacz alkomatu może liczyć na darmową usługę, którą tak czy siak musiałby w końcu zamówić.

A czy wspomnieliśmy, że sklep rozdaje też kody rabatowe? Można dzięki nim zarobić 20 złotych przy każdym zakupie. Szczegóły promocji znajdują się na stronie sklepu alkopatrol.

Profesjonalna kalibracja alkomatu

Ważne jest też to, że w dniu wysyłki każdy alkomat zostaje należycie skalibrowany, żeby mógł spełnić swoje zadania w 100%. Niemniej w siedzibie Alkopatrolu wszyscy posiadacze testerów alkoholowych mogą zlecić w pełni profesjonalną kalibrację. Cena usługi wynosi tylko 65 zł dla urządzeń o charakterze osobistym, i 149 dla sprzętu przeznaczonego do barów albo firm przewozowych, nie wyłączając z tego służb mundurowych, ma się rozumieć.

Gdzie znajduje się sklep Alkopatrol?

No cóż, alkopatrol jest głównie sklepem internetowym, więc tak naprawdę nie dotyczą go granice i obsługuje klientów z całej Polski. Niemniej usługa kalibracji wymaga stosownego pomieszczenia oraz sprzętu, w związku z czym proces przeprowadzany jest w Pabianicach na ulicy Łaska 80a. To tam trzeba wysyłać produkt kupiony w internecie, jeśli ma zostać poprawnie skalibrowany. Tam też można załatwić temat osobiście i przy okazji obejrzeć najnowsze rozwiązania z zakresu pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →