Czy warto wykonywać zabieg przy użyciu Dermapen

Wiele kobiet marzy o zdrowej, młodo wyglądającej skórze. Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, które umożliwiają poprawę stanu skóry. Jednym z takich zabiegów jest Dermapen.

Na czym polega zabieg Dermapen?

Dermapen Gdańsk to tak naprawdę małe urządzenie, które swoim wyglądem przypomina długopis. Służy ono do przeprowadzania zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Zabieg ten cieszy się niezwykle dużym uznaniem wśród kobiet ze względu na swoje efekty. Wykorzystanie narzędzia Dermapen poprawia wygląd skóry, niwelując drobne zmarszczki i niedoskonałości. Ponadto redukuje blizny potrądzikowe oraz przebarwienia, a także odświeża i dogłębnie nawilża skórę. Zabieg przy użyciu narzędzia Dermapen trwa z reguły od 15 do 45 minut i jest niemalże bezbolesny. Na wszelki wypadek można zastosować znieczulenie w postaci maści. Po zabiegu skóra jest zwykle wrażliwa i zaczerwieniona, jednak jej stan jest przejściowy i ustępuje po kilku dniach. W większości przypadków zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów przy użyciu narzędzia Dermapen, aby odczuć widoczną różnicę.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej, przy użyciu narzędzia Dermapen, polega na wykonywaniu nakłuć na skórze pacjenta, które uruchamiają procesy regeneracyjne skóry. Organizm posiada bowiem naturalne zdolności do samoleczenia oraz odbudowy tkanek. Zabiegowi mezoterapii towarzyszy stan zapalny, który sprawia, że z komórek krwi uwalniane są czynniki wzrostu. Wówczas powstaje kolagen, elastyna oraz kwas hialuronowy. Mezoterapia pobudza również procesy powstawania nowych naczyń krwionośnych. 

Gdzie wykonać zabieg Dermapen?

Medycyna estetyczna cieszy się bardzo dużą popularnością od wielu lat. Niemalże w każdym większym mieście w Polsce można znaleźć kliniki, które zajmują się przeprowadzaniem mniej lub bardziej skomplikowanych zabiegów. Jeśli chodzi o zabieg z wykorzystaniem narzędzia Dermapen Gdańsk jest miastem, w którym takich zabiegów przeprowadza się najwięcej. Warto odwiedzić stronę: https://www.proageesthetic.pl/pl/, aby zapoznać się z ofertą i cennikiem. Jest to klinika medycyny estetycznej, która ma swoją siedzibę w Gdańsku. Zajmuje się ona nie tylko przeprowadzaniem mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem narzędzia Dermapen, ale oferuje też wiele innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Portal-zdrowia.pl

Learn More →